Denne avdelingen ligger på Vestbase i Kristiansund.

Certex Norge AS avd. Kristiansund
Omagata 110C
Vestbase, bygg 43
6517 Kristiansund N

Tlf: +47 71 58 88 20 (døgnvakt)
E-post: certex.kristiansund@certex.no

Åpningstider: Mandag til Fredag, 08:00 til 16:00


ADMINISTRASJON OG SALG


Øystein Hestvik
Avdelingsleder
Tlf: +47 915 90 346
E-post: oystein.hestvik@certex.no


Stein Watten
Key Account - Ståltau

Tlf: +47 915 90 372
E-post: stein.watten@certex.no


Trine Olsen
Selger - Prosjekt/ordrekontor

Tlf: +47 915 90 371
E-post: trine.olsen@certex.no


Stig Blakstad
Salgsleder

Tlf: +47 915 90 338
E-post: stig.blakstad@certex.no


Einar Osen
Selger - Offshore og industri

Tlf: +47 915 90 373
E-post: einar.osen@certex.no


DRIFTSAVDELINGEN


Jan Atle Dalen
Driftsleder

Tlf: +47 915 90 303
E-post: jan.dalen@certex.no


Kurt Sivertsen
Verkstedleder

Tlf: +47 916 20 326
E-post: kurt.sivertsen@certex.no


Per Øyvind Aspen
Flåteservice

Tlf: +47 915 90 380
E-post: per.oyvind.aspen@certex.no


Gøran Skarshaug
Verkstedleder - Teknisk service

Tlf: +47 915 90 354
E-post: goran.skarshaug@certex.no


Stein Roger Gundersen
Logistikkoordinator

Tlf: +47 71 58 88 25
E-post: stein.gundersen@certex.no


Odd Helge Haukås
KHMS

Tlf: +47 915 90 359
E-post: odd.haukaas@certex.no