Certex Norge as avd. Hammerfest

HAMMERFEST

Certex Norge AS' avdeling i Hammerfest har i en årrekke vært en pålitelig kvalitetsleverandør til aktører i Nord-Norge, både til lands og til havs! Avdelingen lagerfører et bredt utvalg av løfteustyr og har også en robust stasjon for flåteservice.

Produkter og tjenester ved Certex Norge avdeling Hammerfest

Certex Norge AS avd. Hammerfest
Postboks 14
9611 Rypefjord

Besøksadresse
Leirvikhøyda 6
9610 Rypefjord

Tlf: +47 78 41 18 88
E-post: certex.hammerfest@certex.no

Åpningstider: Mandag til Fredag, 08:00 til 16:00

ADMINISTRASJON, SALG, DRIFT OG SERVICE


Certex Norge ansatt Jørn Johansen
Jørn Johansen
Avdelingsleder

Tlf: +47 941 37 880
E-post: jorn.johansen@certex.no

Stefan Furnes
Stefan Furnes
Teknisk salg

Tlf: +47 468 28 227
E-post: stefan.furnes@certex.no
Kontor: Fauske

Certex Norge ansatt Per Elvehøy
Per Elvehøy
Salgssjef - Nord-Norge

Tlf: +47 995 29 685
E-post: per.elvehoy@certex.no
Kontor: Harstad

Jan Henrik Eltvik
Jan Henrik Eltvik
Teknisk salg

Tlf: 451 52 828
E-post: jan.henrik.eltvik@certex.no

DRIFT OG SERVICE


Certex Norge ansatt Trond Pettersen
Trond Pettersen
Driftsleder

Tlf: +47 915 90 395
E-post: trond.pettersen@certex.no

Certex Norge ansatt Jens Arne Pettersen
Jens Arne Pedersen
Flåteservice

Tlf: +47 974 76 938
E-post: jens.arne.pedersen@certex.no

Certex Norge ansatt Jon Magne Pettrusen
Jon Magne Petrussen
Kontrollør

Tlf: +47 900 82 242
E-post: jon.magne.petrussen@certex.no

Tibor Dömöndi
Tibor Dömöndi
Lager og produksjon

Tlf: +47 413 38 325
E-post: domondi.tibor@certex.no

Kristoffer Hjellnes Pedersen
Kristoffer Hjellnes Pedersen
Maritim service

Tlf: +47 412 08 451
E-post: kristoffer.hjellnes.pedersen@certex.no

KONTAKT AVDELINGEN