STAVANGER

Certex Norge AS' avdeling i Stavanger har i en årrekke vært en pålitelig kvalitetsleverandør til aktører på sør-vestlandet, både til lands og til havs! Avdelingen lagerfører et bredt utvalg av løfteutstyr og har et stort lager av ståltau i mange dimensjoner.


Denne avdelingen er lokalisert på Forus.

Certex Norge AS avd. Stavanger
Postboks 340
Gamle Forusvei 25
4067 Stavanger

Tlf: +47 51 57 87 00
E-post: certex.stavanger@certex.no

Åpningstider: Mandag til Fredag, 08:00 til 16:00

KONTAKT OSS!

 

ADMINISTRASJON



Roar Tytlandsvik
Avdelingsleder

Tlf: +47 91 51 32 87
E-post: roar.tytlandsvik@certex.no


Inger Lise Hope
Administrasjon

Tlf: +47 45 97 26 88
E-post: inger.lise.hope@certex.no

SALGSAVDELING



Preben Nilsen
Teknisk salg

Tlf: +47 41 37 49 39
E-post: preben.nilsen@certex.no

Svein Roar Buås
Teknisk salg

Tlf: +47 92 46 31 16
E-post: svein.roar.buas@certex.no


William Juul
Produksjonsleder

Tlf: +47 91 32 87 13
E-post: william.juul@certex.no

DRIFTSAVDELING



Gaute Pettersen
Lager- og produksjonsansvarlig

Tlf: +47 94 01 33 95
E-post: gaute.pettersen@certex.no


Egil Aslagsen
Logistikk

Tlf: +47 45 97 26 89
E-post: egil.aslagsen@certex.no