OSLO/FOLLESTAD

Avdelingen på Follestad er hovedkontoret til Certex Norge AS og har siden 2016 holdt til i flotte og romslige lokaler i Røyken Næringspark i Asker rett utenfor Oslo.


Certex Norge AS
Røyken Næringspark
Johan Follestads vei 6
3474 Åros

Tlf: +47 66 79 95 00
E-post: certex.oslo@certex.no

Åpningstider: Mandag til Fredag, 08:00 til 16:00

KONTAKT OSS!

 

ADMINISTRASJON


Svein Erik Hermansen
Avdelingsleder

Tlf: +47 400 33 930
E-post: svein.erik.hermansen@certex.no

Gro Larsen
Administrasjon

Tlf: +47 459 72 691
E-post: gro.larsen@certex.no

Beate Selvåg
Dokumentasjon, sertifikater

Tlf: +47 940 10 696
E-post: beate.selvag@certex.no

Lisbeth Sandvik
Administrasjon

Tlf: +47 459 72 684
E-post: lisbeth.sandvik@certex.no

Isabella Gensicke
Dokumentasjon, sertifikater

Tlf: +47 989 01 672
E-post: isabella.gensicke@certex.no

Berit M. Tanbjør
Innkjøp

Tlf: +47 918 48 291
E-post: berit.tanbjor@certex.no

ØKONOMIAVDELINGEN


Per Olav Skustad
CFO/Økonomisjef

Tlf: +47 995 51 804
E-post: per.olav.skustad@certex.no

Laila Andersen
Administrasjon

Tlf: +47 459 72 683
E-post: laila.andersen@certex.no

Trude Iversen
Økonomimedarbeider

Tlf: +47 459 72 686
E-post: trude.iversen@certex.no

SALGSAVDELINGEN


Arnfinn Hermansen
Selger

Tlf: +47 415 06 577
E-post: arnfinn.hermansen@certex.no

Vidar Skamfer
Selger
Tlf: +47 459 72 687
E-post: vidar.skamfer@certex.no

Dagfinn Pettersen
Selger
Tlf: +47 924 54 611
E-post: dagfinn.pettersen@certex.no

DRIFT- OG SERVICEAVDELINGEN


Espen Engen Overbye
Lager- og produksjonsansvarlig
Tlf: +47 960 10 709
E-post: espen.engen.overbye@certex.no

Knut Johansen
Forsendelsesansvarlig

Tlf: +47 459 72 682
E-post: knut.johansen@certex.no

IT OG DIGITALISERING


Ove Kuven
IT- og digitaliseringskonsulent
Tlf: +47 928 17 750
E-post: ove.kuven@certex.no